English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > AMARILIS

AMARILIS

Praha


AMARILIS
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Amarilis nabízí ubytovaní v Praze v **** standartu - jak pro obchodní cestující, tak i pro náročnější turistickou klientelu. A to v 67 plně klimatizovaných a komfortně vybavených hotelových pokojích.

K dispozici je taktéž moderní wellness centrum s vířivkou, saunou, whirpoolem ve stylu jacuzzi.

Ubytování:

Součástí každého pokoje je LCD televize se satelitním příjmem a přípojkou na internet (wifi - zdarma), minibar a osobní trezor.

Všechny pokoje a apartmány hotelu Amarilis jsou nekuřácké.

Stravování:

Healthy Restaurant Amaryla je otevřena pondělí - sobota od 7:00 do 21:00 hod, nachází se v přízemí hotelu a je nedílnou součástí koncepce hotelu ve stylu Feng Shui. Naleznete zde širokou nabídku chutných pokrmů, které vaříme zásadně z čerstvých surovin. Nabízíme jídla bez lepku, i vegetariánská, bez laktózy a příležitostně jídla připravená dle ajurvédských zásad. Všechna jídla naleznete patřičně označena v týdenním menu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz