English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > ANDĚL Apartments Praha

ANDĚL Apartments Praha

Praha


ANDĚL Apartments Praha
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Nabízíme Vám pohodlné ubytování ve 3 typech apartmánů. Apartmány jsou plně vybaveny a vhodné pro 2 osoby. Podkrovní apartmány jsou klimatizované. Internetové přípojení na každém pokoji k dispozici zdarma.
Umístění:Historické památky: kostel sv. Václava, smíchovská synagoga, petřínská rozhledna a veškerá další občanská vybavenost: obchodní centrum Nový Smíchov, banky, restaurace, pizzerie, kino.
Ubytování:Všechny apartmány mají kompletně zařízenou kuchyňskou linku, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a internetové připojení zdarma. Studio je ideální pro jednu až dvě osoby. Je plně vybaveno zakázkovým nábytkem (dvoulůžko, posezení, vestavěné skříně). Podkrovní studia mají střešní okna a klimatizaci, což oceníte zejména za horkých letních dnů. Televize se satelitním přijímačem je samozřejmostí. Apartmán (1+1) - každý má specifické vnitřní uspořádání. Kuchyně je oddělena od obývací části a najde se tu dostatek místa i pro přistýlku. Plně vybaven zakázkovým nábytkem (dvojpostel, posezení, vestavěné skříně). TV se satelitním přijímačem. Pračka je pro tento typ apartmánu standardem. Okna vedou do vnitřního dvora s fontánkou. Studio Plus je výsledkem pečlivé designérské práce a použití materiálů nejvyšší kvality vlídných pastelových barev. Plně vybaven zakázkovým nábytkem (dvojpostel, posezení, vestavěné skříně). Dále máte k dispozici plochý LCD televizor s DVD přehrávačem a satelitním přijímačem. Okna jsou situována do vnitřního dvora s fontánkou.
Stravování:Plně vybavená kuchyňská linka s vestavěnýni spotřebiči pro vlastní stravování (vestavěná lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba), rychlovarná konvice, toaster, příbory, nádobí.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz