English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > APARTHOTEL LUBLAŇKA

APARTHOTEL LUBLAŇKA

Praha


APARTHOTEL LUBLAŇKA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Aparthotel Lublaňka se nachází v samém centru Prahy, pouze 10 minut chůze od Václavského náměstí a jen několik málo kroků od stanice metra I. P. Pavlova - trasa C. Hotel nabízí dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové apartmány a jeden šestilůžkový s příslušenstvím (WC, koupelna). K dispozici je také trezor na recepci. Celková ubytovací kapacita je 42 lůžek. Hlídané parkoviště je zajištěno v blízkosti hotelu, poplatek 300-500 Kč/noc.

Ubytování:

Kuchyň nebo kuchyňský kout plně vybavený, sporák, varná konvice, lednice, minibar. Koupelna s vanou, vysoušečem vlasů, tělovou kosmetikou, WC. Pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, šatní skříň, stolek, židle, sedačka, noční stolek, TV SAT, telefon s přímou linkou, internet WIFI zdarma. Chodba se zrcadlem, botníkem a věšákem.

Stravování:

Cena ubytování zahrnuje snídani (bufet), která je podávána v hotelové restauraci od 08:00 do 10:30. Kromě restaurace, která nabízí tradiční českou kuchyni, má hotel k dispozici nonstop bar na recepci.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz