English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > ARBES

ARBES

Praha


ARBES
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel je situován pod Petřínem a Pražským hradem na levém břehu Vltavy. Chůze na Karlův most nebo k Národnímu divadlu trvá přibližně 12 minut. Zastávka tramvaje je nedaleko hotelu a stanice metra (Anděl - žlutá trasa B) je 3 minuty chůze od hotelu.

Hotel Arbes má celkovou kapacitu 27 pokojů (60 lůžek v jednolůžkových dvoulůžkových a třílůžkových pokojích na čtyřech podlažích).

Hostům jsou k dispozici následující služby: 24hodinový recepční provoz, směnárna, příjem kreditních karet VISA, ECMC a AMEX, lobby bar.
Příjemným překvapením pro hosty je útulná sklepní restaurace - vinárna, ve které je nabízena kvalitní bufetová snídaně.

Uzavřené a bezpečné parkoviště pro osobní automobily je ve dvoře hotelu.

Ubytování:Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem v klasickém stylu, minibarem, satelitním TV, telefonem, minitrezorem, samostatným WC a samostatnou moderní koupelnou vybavenou vanou, sprchou a vysoušečem vlasů.

Vkusný, příjemný a moderní styl vybavení a dekorace pokojů přispívá k vysokému komfortu poskytovanému hotelovým hostům.

Stravování:Lobby bar je otevřený denně od 09:00 do 02:00 hodin se širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů.

Příjemným překvapením pro hosty je útulná sklepní restaurace - vinárna, ve které je nabízena kvalitní bufetová snídaně a také česká a mezinárodní kuchyně se širokou nabídkou místních a zahraničních vín, českého piva a nealkoholických nápojů pro objednané skupiny hostů. Restaurace je rovněž využívána pro jednání, přednášky a prezentace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz