English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > ART HOTEL PRAHA

ART HOTEL PRAHA

Praha


ART HOTEL PRAHA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Art Hotel Praha**** je rodinný hotel s expozicí českého moderního umění, který se nachází v klidné čtvrti v sousedství rezidenčních vil a zahraničních ambasád, pouze 10 minut pěšky z historického centra, s překrásným výhledem na Prahu. Dva známí umělci Jan a Pravoslav Kotíkovi byli inspirací pro tento hotel, který byl nedávno navržen a postaven architektem Martinem Kotíkem. Jména nás utvrzují, že dlouhá a umělecká tradice je udržována nejen v této slavné rodině, ale taktéž mistrně předvedena návštěvníkům hotelu. Hotelová recepce je vybavena malým, ale příjemným barem s černými nebo červenými koženými křesílky a dalšími pozoruhodnými díly moderního umění. Odtud mohou hoteloví hosté buď sejít ráno do snídárny na vskutku mezinárodní snídani nebo vyjít po schodech k výtahu vedoucímu ke 22 pokojům a 2 apartmánům. V hotelu je k dispozici zdarma Wifi internet ve všech prostorách. Parkoviště je jen pár kroků od hotelu. Možnost posezení v zahradě hotelu.
Ubytování:

K vybavení pokoje je použit velmi příjemný a kvalitní nábytek a dekorace. Velmi osvěžující je důraz na detaily hotelu. Skladba pokojů je 22 Dvoulůžkových a 2 Junior Suity.

Pokoje jsou velmi prostorné a vybavené klimatizací s vlastním ovládáním, luxusní koupelnou s vanou či sprchovým koutem, minibarem, trezorem, satelitním LCD TV/Radio, WIFI internet, centrální ovládáním světel, zámkovým systémem, požárními hlásiči, fénem, župany a dalšími nezbytnostmi, které patří ke standardnímu vybavení čtyřhvězdičkového hotelu. Některé pokoje mají vlastní balkónky s překrásným výhledem na Prahu.   

Dva podkrovní Junior Suity mají vlastní terasu s možností odpočinku pod sluneční pergolou a lehátky, s vlastní kuchyňkou a obývací část. Z obou Suitů je výhled na Pražský hrad a zahradu hotelu.

Stravování:Cena zahrnuje snídani formou bufetu.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz