English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Aparthotel Susa

Aparthotel Susa

Praha


Aparthotel Susa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Susa nabízí ve čtyřech patrech útulné a prostorné pokoje. K dispozici jsou dvou, tří, čtyř i pětilůžkové pokoje.

Na 24 hodin denně otevřené recepci je Vám k dispozici safe box, internet v lobby, fax, copy, espresso kafe, občerstvení, drobný prodej, parking. Turistické informace včetně zajištění poznávacích výletů po Praze a okolí. Rezervace restaurací, výletních lodí, vstupenek do divadel a kin.

Pro hotelové hosty je zajištěné bezpečné parkování přímo v našem hotelu za 250,-Kč/den. Z důvodů omezené parkovací kapacity doporučujeme rezervovat parkovací místa předem.

Umístění:Historické památky, překrásná pražská architektura a obchody jsou jen pár kroků od hotelu. Hotel poskytuje tiché, klidné ubytování v centru turistického dění. Tramvaj je vzdálena 1 min. chůze a stanice metra 3 min. chůze od hotelu.
Ubytování:Ve všech pokojích je plně vybavený kuchyňský kout s lednicí. WC s koupelnou (vana + sprcha) K základnímu vybavení všech pokojů patří internetové připojení zdarma, TV/SAT a telefon s přímou volbou.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz