English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Apartmán Invalidovna

Apartmán Invalidovna

Praha


Apartmán Invalidovna
Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nově zrekonstruovaný byt se nachází ve zrekonstruovaném panelovém domě na experimentálním sídlišti Invalidovna, které se rozprostírá jen nadosah od samotného centra Prahy (Florenc, Náměstí republiky). Výborná denní i noční dopravní obslužnost. Pohodlně ubytujeme 4 hosty. V bytě jsou 2 ložnice, v každé z nich je jedna manželská postel (rozkládací IKEA Bedinge, použitelná zároveň i jako pohovka). Na přivítanou Vás čeká  láhev studeného českého piva. Čisté povlečení, ručníky a základní hygienické potřeby jsou samozřejmostí. Děti jistě potěší omalovánky s obrázkovými motivy od českých malířů. Vítáni jsou též domácí mazlíčci do střední velikosti psa (pamlsek máme i pro ně).

Můžete plně využívat celý byt. Kuchyně je vybavena na přípravu základních pokrmů. Jídlo a posezení s přáteli či rodinou si nejlépe vychutnáte na balkoně s výhledem na zelený park. Celý apartmán je striktně nekuřácký.

Umístění:

V okruhu 2 minut pěšky od domu se nachází Pizzerie Amfora, turecký fast-food s gyrosem, supermarket Albert, sportovní centrum Čechie (bowling, squash, fitness, tenis, golfové odpaliště), divadlo Kámen, louka pro psy, dětské hřiště. V sobotu od 8:30 do 14:00 hodin můžete v Kartlíně navštívit Karlínské farmářské trhy, kde lze zakoupit čerstvé jídlo od českých farmářů (tram číslo 3,8 Karlínské náměstí, 3 minuty). Velká nákupní centra naleznete mimo jiné u východu ze stanic metra Náměstí Republiky (5 minut, Palladium) a Českomoravská (4 minuty, Harfa). Moderní víceúčelová hala až pro 18 tisíc lidí O2 arena u stanice metra Českomoravská je každoročně dějištěm desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí (čeští i zahraniční interpreti).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz