English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Apartments Wenceslas square

Apartments Wenceslas square

Praha


Apartments Wenceslas square
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis: Apartmány se nacházejí v budově Melantrichu přímo v centru Prahy - na Václavském náměstí. Nabízejí úchvatný výhled na Václavské náměstí i na panoramu Prahy s jejími stovkami věží. Svou ideální polohou - uprostřed společenského a kulturního dění - jsou vhodné pro všechny kategorie návštěvníků Prahy. Pro obchodníky na služební cestě, pro turisty, pro rodiny s dětmi. Přímo v budově se nachází restaurace s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, kavárna, Internet office, nákupní centrum "MARKS and SPENCER", moderně vybavené relaxační centrum Oasis City, kde najdete kompletní služby v oblasti Welness (fyziofitness, aerospinning, sauna, parní lázeň, vířivé vany, solárium, ucelené programy na péči o tělo, regeneraci organismu a na redukci hmotnosti, kadeřnictví, kosmetiku a masáže).
Umístění:Apartmány se nachází v historickém a kulturním centru Prahy na Václavském náměstí. Všude v okolí jsou restaurace, kavárny, bary, můžete shlédnout koncert vážné hudby v opeře či navštívit černé divadlo. V centru se fantazii meze nekladou.
Ubytování:Všechny apartmány jsou komfortně vybaveny: TV+SAT, radio, CD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, plně vybavená kuchyň: myčka nádobí, pračka, lednice, sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, elektrická konvice.
Stravování:Přímo v objektu je restaurace RUSTIKA s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, Wifi Kavárna - Oasis CITY. Snídaně je možné přimo v budově.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz