English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Apartments Wenceslas square

Apartments Wenceslas square

Praha


Apartments Wenceslas square
Single Image Single Image Single Image 

Popis: Apartmány se nacházejí v budově Melantrichu přímo v centru Prahy - na Václavském náměstí. Nabízejí úchvatný výhled na Václavské náměstí i na panoramu Prahy s jejími stovkami věží. Svou ideální polohou - uprostřed společenského a kulturního dění - jsou vhodné pro všechny kategorie návštěvníků Prahy. Pro obchodníky na služební cestě, pro turisty, pro rodiny s dětmi. Přímo v budově se nachází restaurace s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, kavárna, Internet office, nákupní centrum "MARKS and SPENCER", moderně vybavené relaxační centrum Oasis City, kde najdete kompletní služby v oblasti Welness (fyziofitness, aerospinning, sauna, parní lázeň, vířivé vany, solárium, ucelené programy na péči o tělo, regeneraci organismu a na redukci hmotnosti, kadeřnictví, kosmetiku a masáže).
Umístění:Apartmány se nachází v historickém a kulturním centru Prahy na Václavském náměstí. Všude v okolí jsou restaurace, kavárny, bary, můžete shlédnout koncert vážné hudby v opeře či navštívit černé divadlo. V centru se fantazii meze nekladou.
Ubytování:Všechny apartmány jsou komfortně vybaveny: TV+SAT, radio, CD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, plně vybavená kuchyň: myčka nádobí, pračka, lednice, sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, elektrická konvice.
Stravování:Přímo v objektu je restaurace RUSTIKA s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, Wifi Kavárna - Oasis CITY. Snídaně je možné přimo v budově.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz