English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apt. Biskupcova 48, centrum

Praha


Apt. Biskupcova 48, centrum
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán s 2 ložnicemi , obývací pokoj s rozkládacím gaučem,

Kuchyň:Jídelní stůl,čisticí potřeby,varná deska,trouba,sušička,kuchyňské potř, kompletní nádobi, pračka v koupelně, Satelitní TV jen programy zdarma

poloha 65 m2.  kapacita 6 osob, 

Informujte prosím Apt. Biskupcova 48, centrum o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 200 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.

za úklid po zakončení pobytu 25€.

 

 

 

 

 

 

Umístění:
Zastávky tramvají č.9 vozovna Žižkov '' Vozovna Žižkov '' na hlavní železniční stanici 15min., Václavské náměstí 20 min.
Zastaví Biskupcova tramvaje 10, 11, 16 na nejbližší stanici metra "" Želivského "" 10min. Klidná ulice s Kino Aero promítáním filmů v cizích řečích, 2km panoramatický výhled na Prahu z největší jezdeckou sochou v Evropě - Národní památník Zhishka, cyklistické stezky podél na vrcholu kopce v Praze atd.
Ubytování:

okoj 1 č.:manželská ​​​​postel + povlečení osuška, ručník, skříň s zrcadlem , toaletní stolek,noční stolek psací stů. Pokoj č.2:  balkon manželská postel, zdravotní matrace, výstavná skříň s zrcadlem,noční stolek,  psací stůl. Obývací pokoj +jídelna: rohový rozkládací gauč, konferenční stolek,televize,jídelní stul, židle,kuchyňská linka. mikrovlna trouba, vařič,kove var, topinkovač, myčka nádobí, lednička+mrazák, žehlička prkno na žehlení,a kuchyňsky spotřeby, koupelna společná s WC, pračka,toaletní papír . předsíň: výstavná skříň s zrcadlem, botník

Stravování:

10 hospod a restaurací v okruhu 0,1 až 2 km s více než 10 druhů piva. 4 Pizzery, 5 tradiční a sushi bar. Lidl supermarket a každý den až do 20-21h 3 mini supermarkety.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz