English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Bohem Prague Hotel

Praha


Bohem Prague Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nový designový hotel v centru Prahy vhodný zejména pro mladé cestovatele, ale potěší i zájemce o klidné a komfortní ubytování, či zázemí pro obchodní cestu.   Každý z 12 pokojů nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je i plně vybavený bar a laser game aréna.  Trvalým hostem hotelu je pan Bohem, volnomyšlenkářský a charismatický elegán, který zná všechna zákoutí Prahy a rád Vás jimi provede. 

Bohem Prague Hotel se nachází v centru Prahy v jedné ze starých Pražských čtvrtí -  Smíchov. Personál na recepci hotelu je k dispozici každý den od 8:00 do 18:00., v čase 18.00 - 22.00hod je možné využít recepce v prostoru lasergame.

Umístění:

Místo, kde hotel sídlí dostalo své jméno podle nedaleké klasicistní usedlosti Bertramka, ve které na čas pobýval i Amadeus Mozart. Přímo naproti hotelu se nachází nedávno zrenovovaný Malostranský hřbitov, na kterém je pohřbena řada významných českých osobností. V docházkové vzdálenosti od hotelu je i Zahrada Kinských, která volně navazuje na turisty oblíbený park Petřín. V blízkosti hotelu se nachází velké nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, kde je možné využít multikina, kavárny a restaurace s převážně českou a italskou kuchyní. 

Ubytování:

Každý z pokojů byl navržen tak, aby splňoval hlavní filosofii hotelu - čistota a jednoduchost, která se snoubí s moderním designem tak, aby byl pobyt pro hosty co nejpříjemnější. Spojujícím prvkem každého pokoje je designový prvek, tzv. zatmění měsíce, umístěný nad postelí. Každý z pokojů má svou vlastní koupelnu a potřebné základní vybavení - TV, sejf, fén a další.

 

 

 

Stravování:

Náš hotel nenabízí snídaně, však každé ráno obdrží  host “breakfast to go” obsahující čerstvé a chutné posilnění.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz