English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Central Hotel Prague

Central Hotel Prague

Praha


Central Hotel Prague
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Central Hotel Prague je tradiční, přívětivý hotel s historií od roku 1931, nabizí komfortní, moderní a přitom levné ubytování v centru Prahy. Tento boutique hotel v Praze najdete v klidné části Starého města v ulici Rybná. Tato mezi hotely v Praze jedinečná poloha je ideální jak pro návštěvy všech paměti-hodností historického jádra Prahy, tak i pro poznání společenského, kulturního a nočního života.

Pokud hledáte levný hotel s polohou Praha 1 - nabízí boutique hotel Central Hotel Praha nově renovovaných 50 komfortních pokojů.

Hostům Central Hotel Praha - stojí k dispozici bezplatný business center vybavený s počítačem, tiskárnou a faxem. Děti do šesti let bydlí bezplatně pokud bydlí na pokoji s platicím rodičem. Idealní pro rodiny jsou naše třílůžkové pokoje a speciální nabídky.

Umístění:Historické stavby, divadla, kina, restaurace, kavárny, diskotéky, kluby, nákupní centra, ale i banky a státní úřady, to vše se nachází v těsné blízkosti Hotelu Central Praha.
Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (s vanou či sprchou), SAT-TV, telefonem s přímou volbou, bezplatným připojením k internetu a trezorem.

Stravování:

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci formou studeného a teplého bufetu. Hostům je k dispozici také hotelový Lobby bar.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz