English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Clarion Congress Hotel Prague

Clarion Congress Hotel Prague

Praha


Clarion Congress Hotel Prague
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Prague je moderním kongresovým centrem usilujícím o maximální pohodlí svých hostů a vysokou úroveň při zajišťování konferencí. Clarion Congress Hotel Prague leží v moderní čtvrti Vysočan, jen 15 minut od historického centra Prahy. Díky skvělé dopravní dostupnosti a široké škále perfektních služeb ho s oblibou využívají individuální návštěvníci i business klientela. Clarion Congress Hotel Prague nabízí ubytování v celkem 559 pokojích včetně 25 luxusních apartmá, 3 restaurace a jedinečné wellness a Fitness centurm, které je zahrnuto v ceně pokoje (ve vychrazených hodinách). Všechny pokoje jsou nekuřácké a veškeré hotelové prostory jsou plně klimatizovány. Wi- Fi a kabelový internet je k dispozici ve všech pokojích zdarma. Bezdrátový internet je k dispozici v hotelovém lobby také zdarma.

Ubytování:

Standardní pokoje jsou vybaveny individuálně řízenou klimatizací, LCD televizí se satelitem, Wi-Fi a kabelovým připojením k internetu zdarma, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, soupravou na vaření kávy a čaje a soupravou na žehlení. Executivní pokoje a Suity jsou navíc vybaveny soupravou na přípravu kávy nebo čaje, župany a pantoflemi. Hosté ubytovaní v Executivních pokojích a Suitech mohou využít všech executivních benefitů. Executivní benefity: brzký check-in, pozdní check-out (v návaznosti na obsazenosti hotelu), welcome drink, košík ovoce na uvítanou, minerální voda na pokoji, volný vstup do Wellness centra (ve vychrazených hodinách), volná konzumace z minibaru, káva,čaj na pokoji (varná konvice), župan a pantofle na pokoji, vstup do Clubového salonku - k dispozici nealkoholické nápoje a slané pochutiny (během dne), snídaně v soukromí v Clubovém salonku, mezinárodní tisk zdarma v Clubovém salonku, PC a internet k dispozici v Clubovém salonku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz