English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Design Hotel Neruda

Praha


Design Hotel Neruda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Našim cílem je Vaše maximální pohodlí a osobní přístup. Vyzkoušejte jedinečnou atomosféru designového hotelu v místě, kde kdysi bydlel známý český spisovatel Jan Neruda.

Proč vybrat právě náš hotel? Umístění hotelu v historickém srdci Prahy přímo pod Pražským hradem Snídaně v ceně  Kryté parkování poblíž WI-FI zdarma Guest Relation Manager zajistí maximální pohodlí během pobytu Překvapení po příjezdu na pokoji Hotelová relaxační zóna (sauna, whirlpool, masáže)

Umístění:

Design Hotel Neruda se nachází v Nerudově ulici na Malé Straně v Praze. Tato ulice vede z horní části Malostranského náměstí přímo k Pražskému hradu a kdysi bývala součástí Královské cesty linoucí se od Karlova Mostu až k Pražskému hradu. Nejznámějšími památkami nacházejícími se v blízkosti Design Hotelu Neruda je právě Pražský hrad, Katedrála sv. Víta, Loreta, Petřínská rozhledna, Karlův most a Josefov.

Ubytování:

Moderní interiér s klasicistními prvky byl navržený známým architektem Bořkem Šípkem a designérkou Barborou Škorpilovou. Design Hotel Neruda nabízí dva styly pokojů - Designové pokoje ideální pro hosty, kteří ocení starožitný nábytek, orientální koberce, ručně malované dlaždice a prosklené stěny v koupelně a velmi útulné Standardní pokoje, u kterých hosté zaručeně ocení pohodlí a funkčnost. Výběr záleží na Vašich preferencích.

Stravování:

PRAGUE CHOCOLATE CAFÉ & BISTRO

Zastavte se po dlouhém dni plném turistiky a památek na výbornou kávu, kvalitní horkou čokoládu a domácí zákusky nebo další zdravé, chutné a čerstvé speciality. Jsme tu pro Vás každý den!
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz