English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Eurowings Hotel

Eurowings Hotel

Praha


Eurowings Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Eurowings Hotel, který se nachází v jedné z klidných částí Prahy - Žižkov, nabízí jak restauraci, ve které si pochutnáte na korejské kuchyni, tak pokoje s vlastní koupelnou. Hotel disponuje terasou a zahradou s grilem.

V sousední budově se nachází restaurace, ve které se podává česká kuchyně. Ke Karlovu mostu je to od hotelu 6km a na Pražský hrad 7km daleko.

Umístění:

Hotel se nachází v malebné historické části Žižkova, která skýtá množství památek a zajímavostí.Do centra města lze od hotelu dojít pohodlnou procházkou nebo tramvaji č.5,9,26.Praha je překrásným městem pozlacených věží a kopulí kostelů, mostů, chrámů, ale zároveň je moderní evropskou metropolí, která se odráží v hladině řeky Vltavy více než deset století. V Praze najdete také různé architektonické styly, či romantické uličky. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází novogotický kostel sv.Prokopa, TV věž, socha Jan Žižky, jenž je architektonickou dominantou staré části Žižkova.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem a poskytují útulné prostředí a veškerý komfort.Ve všech pokojích je vlastní koupelna s umyvadlem, vanou a toaletou .TV se satelitním příjmem. Některé pokoje jsou klimatizované. Wi-Fi připojení k dispozici zdarma ve všech prostorách.K dispozici jsou osušky, ručníky a hygienické potřeby, minibary a nápoje

Stravování:

Snídaně formou švédských stolů je již zahrnutá v ceně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz