English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Extol Inn hotel

Extol Inn hotel

Praha


Extol Inn hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel je bezbariérový a nekuřácký, disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm, restaurací, konferenčními prostory i welness centrem. Hotel nabízí ubytování v celkové kapacitě 285 lůžek v několika typech pokojů (celkem 138 pokojů).

Umístění:

V blízkém okolí hotelu se nachází veletržní areál Výstaviště Incheba Expo Holešovice, Křižíkova fontána, Mořský svět, Planetárium, Tesla aréna, O2 aréna, Národní galerie - Veletržní palác. V přímém sousedství hotelu můžete navštívit galerii moderního umění DOX, club SASAZU, club Mecca, club a divadlo La Fabrik, Bowlingbar a pro nákupy je k dispozici Holešovická tržnice.

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování ve 3 typech pokojů
Pokoje typu EXECUTIVE - jsou vybaveny koupelnou, wc, SAT/TV, telefonem, kávovým setem, žehličkou, fénem a župany, zdarma připojení na internet a hosté mají bezplatný vstup do relaxačního centra
Pokoje typu STANDARD - jsou vybaveny koupelnou, wc, SAT/TV, telefonem a fénem, možností připojení na internet zdarma
Pokoje typu ECONOMY- APARTMÁNY s 2-3 pokoji, které navzájem sdílí koupelnu a wc

Stravování:

snídaně formou bufetu včetně teplé nabídky je zahrnuta v ceně ubytování V hotelu se nachází restaurace, která nabízí českou i mezinárodní kuchyni.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz