English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Golden Star

Golden Star

Praha


Golden Star
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Zlatá Hvězda se nachází v Nerudově ulici v historickém centru Prahy pouze pár kroků od brány Pražského Hradu. První písemné záznamy o domě pochází z roku 1372, kdy byl ve vlastnictví hradčanského rychtáře. V květnu roku 2000 otevřel dům Zlatá Hvězda svá starobylá vrata, aby se po kompletní rekonstrukci znovu zaskvěl v celé své kráse. Rekonstrukce zachovala v maximální možné míře původní architektonické prvky budovy a citlivě je doplnila luxusním zařízením moderní doby.

Umístění:

Hotel Zlatá Hvězda se nachází v Nerudově ulici v historickém centru Prahy pouze pár kroků od brány Pražského Hradu.

Ubytování:

U Non Refundable Rate bude částka za pobyt stržena z kreditní karty ihned po potvrzení pobytu.

Hotel Zlatá Hvězda nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a dvoupokojových apartmánech s příslušenstvím. Pokoje jsou vybavené koupelnou, sprchou nebo vanou, toaletou, fénem, minibarem, trezorem, TV/SAT, telefonem a možnost kabelového připojení k internetu.
V hotelu jsou k dispozici pokoje s nádherným výhleden na Královskou cestu a část areálu Pražského hradu. Nábytek v pokojích z masivního dřeva stylově zcela odpovídá historičnosti domu a je speciálně vybírán s ohledem na individualitu pokoje.

Stravování:

Jste srdečně zváni k návštěvě restaurace Zlatá Hvězda s širokým výběrem specialit české i mezinárodní kuchyně. Restaurace nabízí možnost uspořádání svatebních hostin a jiných oslav. Kapacita restaurace je 70 osob. V letních měsících je hostům k dispozici venkovní zahrádka.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz