English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > HOTEL BERÁNEK

HOTEL BERÁNEK

Praha


HOTEL BERÁNEK
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Beránek Hotel Praha nabízí 80 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací s možností vlastního nastavení, koupelnou, SAT-TV, ledničkou, trezorem a vysoučešem vlasů. V každém pokoji je internetová přípojka (Ethernet) a pokrytí bezdrátovou sítí Wi-Fi. Připojení k internetu je bezplatné. Jeden z pokojů je přizpůsoben pro tělesně postižené. Hotelovým hostům je k dispozici 12 garážových stání přímo v hotelu a parkoviště pro 2 autobusy přímo před hotelem, které je pod dohledem kamerového systému. Hotel Beránek se nachází v centru Prahy. Je vzdálen asi 500 metrů od Václavského náměstí. Několik kroků od budovy hotelu je stanice metra a tramvaje se spojením po celém městě.
Ubytování: Beránek Hotel Praha nabízí 80 pokojů vybavených vlastní koupelnou s fénem a WC, TV, SAT, telefonem, ledničkou a trezorem. Pokoje jsou klimatizovány. Jeden pokoj je přizpůsoben pro tělesně postižené.
Stravování: V pátém patře Hotelu Beránek Praha se nachází snídaňová restaurace. Snídaně je podávána formou švédského stolu s rozmanitým výběrem jídel i nápojů.

Dále je možné objednat polopenzi případně i plnou penzi ve spolupráci s partnerskými restauracemi a cateringovými společnostmi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz