English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > HOTEL ČERNÝ SLON

Hotel Černý slon

Praha


Hotel Černý slon
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Černý Slon, z jehož zdí na vás dýchne duch jeho rodného 14. století, nabízí komfortní ubytování století jednadvacátého.

Služby našeho hotelu: Wifi zdarma, non stop recepce, směnárna, informace, rezervace vstupenek, restaurací, výletů, půjčování aut, hotelové taxi, potvrzování letů, odesílání pošty, možnost úschovy zavazadel zdarma, praní prádla do 24 hodin.

Umístění:

Pouhých padesát metrů vás bude dělit od Staroměstského náměstí se starověkým Orlojem, Týnským chrámem a spoustou kvalitních klubů a restaurací. Nedaleko od hotelu Černý Slon můžete také navštívit starý Židovský hřbitov nebo Španělskou synagogu s Židovským muzeem.

Ubytování:

Jednolůžkový pokoj: koupelna s vanou, fén, WC, bidet, trezor, minibar, šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, jednolůžková postel, TV, SAT, telefon, připojení na internet, k dispozici donáška jídel na pokoj, praní prádla. Dvoulůžkový pokoj: koupelna s vanou, fén, WC, bidet, trezor, minibar, šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, manželská postel, TV, SAT, telefon, připojení na internet, k dispozici donáška jídel na pokoj, praní prádla. Twin: koupelna s vanou, fén, WC, bidet, trezor, minibar, šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, oddělená lůžka, TV, SAT, telefon, připojení na internet, k dispozici donáška jídel na pokoj, praní prádla. Třílůžkový pokoj: koupelna s vanou, fén, WC, bidet, trezor, minibar, šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, manželská postel plus jednolůžková postel nebo tři samostatná oddělená lůžka, TV, SAT, telefon, připojení na internet, k dispozici donáška jídel na pokoj, praní prádla.

Stravování:

V útulné restauraci Černý slon s krásnou gotickou klenbou ze 14. století si můžete pochutnat na staročeských specialitách i na spustě specialit z mezinárodní kuchyně. Milovníci dobrého vína ocení bohatou nabídku italských, španělských, francouzských a moravských vín.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz