English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > HOTEL CHOTOL

HOTEL CHOTOL

Praha


HOTEL CHOTOL
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Chotol je nově zrekonstruovaný hotelový komplex pro celkem 206 hostů, který je situován 3 km od letiště Praha Ruzyně a 10 minut autem od Pražského hradu. Díky své poloze je vhodný jak pro individuální, skupinovou turistiku a zaměstnance firem. V dosahu hotelu jsou nejen krásy historického hlavního města Prahy, ale i jiná historicky, kulturně a přírodně zajímavá místa v České republice jako ja například přírodní rezervace Šárka.

Hotel Chotol nabízí svým hostům příjemné prostředí s výborným zázemím a profesionálním personálem. Najdete zde restauraci, bar a bezplatné parkoviště pro hotelové hosty.

Umístění:

V okolí hotelu najdete veškterou občanskou vyavenost jako je napřiklad, pošta, škola, nakupní středisko a různé restaurace.


Ubytování:

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou, TV a ledničkou. Na každém pokoji poskytujeme vysokorychlostní Internet ZDARMA. Hotel je řešen bezbariérově a součástí hotelu je 1 pokoj pro tělesně postižené.
Stravování:

V hotelu najdete restauraci a lobby bar s WiFi ZDARMA.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz