English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > HOTEL ESPLANADE PRAHA

HOTEL ESPLANADE PRAHA

Praha


HOTEL ESPLANADE PRAHA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Esplanade Praha, nacházející se naproti Státní opeře v Praze, je již přes 80 let místem setkávání kulturního a obchodního života.

Celková kapacita hotelu je 74 nově zrekonstruovaných pokojů.

Umístění:

Díky skvělé poloze hotelu si snadno můžete vychutnat romantické procházky po historických částech Prahy stejně jako strávit den nákupy na hlavních obchodních třídách nebo se jen romanticky ztratit v dlážděných uličkách historické Prahy. Vše je na dosah. Je to ideální místo odkud objevovat nejproslulejší kulturní památky města.

Ubytování:

V pokoji se nachází velká plochá 32” TV, klimatizace, minibar, trezor, pracovní stůl s lampou, telefon s přímou volbou, SAT-TV (31 programů), vysoušeč vlasů, sprcha, elektronický kartový systém, zámek, dvojitá okna, termostat (ovladatelný), požární detektor, wifi.

Stravování:

Cafeé – jeho interiér je harmonicky tvořen z mramoru a vzácného dřeva, ve stejném stylu jako v roce 1927. Tato kavárna, která je srdcem hotelu, vždy byla místem setkávání lidí kulturního a politického významu. Tiché pozvání a stylová romantická atmosféra je umocněno tóny 20. let 20. století.

Během léta je hostům k dispozici také letní zahrádka. Otevřeno denně od 6.30hod. do 22.30hod.

Francouzská restaurace - restaurant nabízí tiché prostředí pro posezení při bohaté snídani nebo kulinářsky hodnotných obědů a večeří francouzské a italské kuchyně s regionálními prvky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz