English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > HOTEL PRAGUE INN

Hotel Prague Inn

Praha


Hotel Prague Inn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Minimální délka pobytu v období 28.12. - 2.1. 2010 jsou 3 noci.

Hotel Prague Innsídlí v kompletně zrenovované historické budově a nabízí dobře vybavené pokoje s moderním designem. Pokoje jsou s výhledem na slavné Václavské náměstí a Národní muzeum. Václavské náměstí s pěší zónou zaručuje všem našim návštěvníkům hotelu potřebný klid k odpočinku.

Přijedete-li do našeho hotelu vlastním vozem budete moci i v této lokalitě zaparkovat. K dispozici Vám jsou chráněná parkovací garážová místa v blízkosti hotelu (za poplatek).

Hotel Prague Inn Vám nabízí využití nejlépe vybaveného fitness centra v Praze, které je vzdálené 100 m od hotelu - se soláriem, saunou, whirpool a např. aerobikem.

Ubytování:

K dispozici je celkem 34 prostorných pokojů včetně 1 apartmá a 1 residenčního apartmánu.

Všechny pokoje jsou vybaveny vanou, WC, telefonem s přímou volbou, SAT TV, DVD přehrávačem, trezorem, PC + faxovou přípojkou, přístupem k internetu, fénem a minibarem. Samozřejmostí je vybavení veškerých pokojů klimatizací.

Stravování:

Restaurace je součástí nově zrekonstruovaného objektu budovy v samém srdci Prahy, a to ve spodní části Václavského náměstí přímo na Můstku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz