English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hostel Opletalova

Praha


Hostel Opletalova
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hostel Opletalova má ideální polohu v centru města, poblíž všech turistických památek, restaurací, barů a nočních klubů. Také jsou poblíž nákupní centra a non stop minimarket.

Hostel Opletalova má jednoduše zařízené pokoje, většinou dvou a čtyř lůžkové. Poskytuje možnost ubytovat větší skupiny, ale i dvojice či rodiny. Sociální zařízení a koupelny jsou společné na chodbě. Na každém pokoji máte k dispozici hotelové povlečení, ručníky. Na recepci je možné zapůjčit si rychlovarnou konvici, fen, žehličku, žehlící prkno.

Umístění:

Hostel Opletalova je přimo v centru Prahy, 100 metrů od Hlavního nádraží, 5 min. od Staroměstského náměstí, 100 metrů od Václavského náměstí, 5 min. od autobusového nádraží Florenc. Také v pěší blízkosti je Národní muzeum a Státní Opera. Nedaleko hostelu je supermarket ALBERT nebo non stop minimarket.

Ubytování:

Pokoje jsou dvoulůžkové (min. kapacita) až 6-7 lůžkové (max. kapacita). Dvoulůžkové pokoje mají dvě oddělené postele, skříň (komodu), stolek a židle, lednice. Ve vícelůžkových pokojích jsou palandy, lednice, stůl, sedačky, skříň.

Stravování:

Náš přátelský personál vám poradí, kam jít a co dělat v Praze, to vše v závislosti na vašich potřebách. Turistická místa, bary, hospody, restaurace, také vám poskytneme mapu města a hromadné dopravy, kde budou označeny nejzajímavější místa.

Snídaní si můžete objednat na recepci jeden den předem do 21.00

Výběr snídaně v menu, cena pro jednu osobu od 6 eur nebo 150,- Kč

V okolí hostelu jsou restaurace Ferdinanda, Istanbul Kebab, Sherwood, DeliVeit.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz