English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Hostel Sun-Milánská

Praha


Hostel Sun-Milánská
Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hostel Sun - Milánská má přístup k hostelu ze stanic metra Háje a Skalka, a autobusů MHD kompletně bezbarierový.

Výhled ze všech oken pokojů a studií je do zahrady.

Přízemí hostelu je kompletně bezbariérové s pohodlným přístupem z parkoviště aut před budovou až do pokojů a koupelen.

Ubytování v přízemí hostelu poskytujeme v jedno a dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením společným vždy pouze pro dva pokoje. Vybavení pokojů hostelu: chladnička, mikrovlnná trouba, základní kuchyňské a jídelní vybavení, možnost využít společnou kuchyňku.

Dále ve dvou a čtyř lůžkových studiích, která se skládají z předsíně, koupelny s WC a pokoje s kuchyňským koutem. Vybavení studií : chladnička, kuchyňský kout, kuchyňské a jídelní vybavení, indukční vařič, internet.

1.patro má obdobnou skladbu pokojů a studií, k dispozici je i společná kuchyňka pro pokoje, které nedisponují kuchyňským koutem. Nově zrekonstruovaná dvě hotelová studia, která jsou moderně vybavena včetně kuchyňských koutů, splňují hotelové ubytování vyšší kategorie.

Naši hosté můžou využít i hotelovou dopravu dle dohody.

Kapacita hostelu 23 pokojů vč.studií celkem 39 lůžek.

Umístění:

V okolí Hostelu Milánská najdete restaurace, obchůdky, diskotéku, hernu, prodejnu Albert, Billa, diskont Plus, Komerční banku, Českou spořitelnu, poštu, zdravotnické zařízení, policii, moderní sportoviště které sousedí s hostelem je umístěné v hezkém prostředí přírody a u vstupu do lesoparku a k Hostivařské přehradě, kde je možnost v létě koupání, v zimě bruslení. Pár minut jízdy autem se nachází Aquapark Čestlice, zámek a zámecký park s botanickou zahradou Průhonice, nákupní centrum Čestlice, dvě multikina, jedno na Jižním Městě 5 minut jízdy autem, druhé v Hostivaři se stejnou dobou dojezdu autem.

Ubytování:

Všechny pokoje a hotelová studia v přízemí hostelu a tři hotelová studia v 1.patře jsou vybaveny chladničkou, indukčním vařičem, pro rekreační pobyty kompletním kuchyňským a jídelním nádobím (příbory apod. na zálohu), Skladba hotelového studia, předsíň, koupelna s WC, pokoj s kuchyňským koutem. Hotelové studio č. 203 je typu ubytovna s vlastním sociálním zařízením. Ostatní pokoje v 1. patře mají společnou kuchyňku s chladničkou, základní kuchyňské a jídelní nádobí má každý pokoj nebo hotelové studio své, příbory a podobné je možno zapůjčit proti záloze 100,- Kč. Připojení k wifi internetu je v celé budově k dispozici zdarma. Nabízíme možnost hotelové dopravy po Praze včeně dopravy na letiště, ale je nutno ji předem dohodnout v kanceláři hostelu.  Praní prádla do 4,5kg suché váhy 120,- Kč, při dlouhodobém pobytu 50,00 Kč bez žehlení, nad 4,5 kg suché váhy 200,- Kč, včetně žehlení

Stravování:

V recepci hostelu je možno si doobjednat snídaně, které se podávají v předem dohodnutém čase v salonku hostelu. Snídaně jsou sestavovány pouze z čerstvých surovin a objednávají se při příjezdu . Cena 1 snídaně od 45,00 Kč dle objednaných potravin. Dle jídelního lístku lze objednat pizzu a jiná italská jídla, grilované kuře apd. .
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz