English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel ADEBA

Hotel ADEBA

Praha


Hotel ADEBA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nabízíme Vám ubytování v Praze v moderním nově otevřeném hotelu s přátelským servisem a prostornými pokoji v příjemné lokalitě Karlína.

Hotel Adebanabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem, WC a televizí se satelitem, lednička. K dispozici jsou také 2 apartmá.

Ostatní služby - 24h recepce vybavená xboxem, bezpečnostní schránky na recepci, žehličky a vysoušeče vlasů k pronajmutí, kopírovací a faxové služby, domácí zvířata vítána, parkoviště ve dvoře. Přístup k internetu.

V rámci služeb Vám zde nabízí též uzavřenou relaxaci pro max. 4 osoby se saunou a vířivkou (TV, sat, fén, možnost občerstvení). Relaxační program doplňují sportovní a rekondiční masáže.

Parkoviště - 200 Kč.

Umístění:

V našem okolí najdete všechny běžné služby, kosmetické studio, solárium, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, praní a žehlení prádla, lekářskou službu. Je tu řada restaurací, vináren, kaváren a také například fitness studio, krytý bazén, bowling, tenisové kurty. O2 Arena se nachází pouhé tři stanice metrem od hotelu.

Ubytování:

65 pokojů je nekuřáckých. Všechny pokoje jsou útulné a vybaveny vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí a minibary.

Stravování:

V přízemí hotelu Adeba je společenská místnost, kde se podává snídaně.

Snídárna nabízí bohatou, chutnou, teplou a studenou bufetovou snídani v čase od 6:30 do 10:30.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz