English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Alexander

Hotel Alexander

Praha


Hotel Alexander
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Alexander nabízí ubytování v příjemném prostředí klidné lokality Prahy 6, městské části Bílá Hora. Hotel s rodinným prostředím a individuálním přístupem k potřebám každého zákazníka je velmi dobře dostupný jak z centra Prahy tak i od letiště.

U hotelu je k dispozici hostinec Na Rychtě - s velmi vstřícnými a přijatelnými cenami jídla i pití. Pro skupiny je možnost posezení na zahradě s grilováním a výhledem na zvířecí koutek našeho hotelu. K dispozici je i velký sál pro 100 osob - s možností podnikových školení, seminářů, různorodých večírků, společenských akcí či pořádání svatebních hostin.

Ubytování:

Ubytování poskytujeme v pokojích vybavených televizí, wifi připojením, vlastním WC a koupelnou.  Na každém patře je možno využít společnou lednici.

Stravování:

Hostinec Na Rychtě Vás zve k příjemnému a klidnému posezení za přijatelné ceny jídla I nápojů. Denní menu je poskytováno dle aktuální nabídky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz