English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Alfons

Praha


Hotel Alfons
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Moderní a velmi elegantní design hotelových pokojů inspirovaný světoznámým českým malířem Alfonsem Muchou, obdobím secese a art nouveau, nabízí svým hostům maximální pohodlí. Svým strategickým umístěním nadchne každého návštěvníka a svým rodinným přístupem k hostům pobyt v tomto krásném historickém městě maximálně zpříjemní. Nadšení budou jistě i Ti, kteří chtějí město dobře poznat, neboť svou výhodnou polohou Vám zajistí pouze 5 minut chůze od Václavského náměstí, 20 metrů od vstupu do metra I.P.Pavlova a 1 minutu chůze od autobusových a tramvajových zastávek. 

 

Umístění:

Pokud hledáte opravdu strategické místo pro svůj pobyt, odkud lze co nejlépe a nejjednodušeji poznat Prahu a její okolí, pak jste na tom správném místě. V okruhu 500 metrů od hotelu, tedy do 3 minut chůze, naleznete veškeré důležité služby, široký výběr restaurací, lékáren, kaváren i obchodů. Potěší Vás určitě i noční supermarket, informační centrum nebo wellness. Strategické umístění hotelu je klíčové pro příjemný pobyt. Posuďte sami, co vše je v bezprostředním okolí hotelu k dispozici.

Ubytování:

Pokoje a apartmány jsou moderně a vkusně zařízené se všemi nejmodernějšími prvky, které jsou v dnešní době v luxusních hotelových pokojích standardem. Z hlediska komfortu nabízí pokoje opravdové pohodlí i těm nejnáročnějším hostům. Každý host ocení kvalitní spánek na prvotřídních matracích s výběrem typu polštáře, moderní vybavenou koupelnu, romantické osvětlení pokoje, bohatě vybavený mini bar, vlastní kávovar, Smart televizi s připojením na internet či relaxační křesla, ve kterých si může vychutnat šálek čaje nebo kávy. Klimatizace a centrální vytápění je samozřejmostí.

Každý z pokojů hotelu je originál a každý svým moderním designem a pojetím nese zároveň i odkaz českého malíře Alfonse Muchy. Unikátním pokojům dominují ikonické obrazy Alfonse Muchy ztvárněné do moderního uměleckého stylu od českého autora Romana Řeháka. Samotný design pokojů se plně podřizuje funkčnosti, pocitu útulna a komfortu samotného hosta.

 Smart TV S PŘIPOJENÍM K INTERNETU, USB A HDMi          WiFi VYSOKORYCHLOSTNÍ BEZDRÁTOVÝ INTERNET

 Klimatizace SAMOZŘEJMOSTÍ V KAŽDÉM POKOJI               Trezor PRO VAŠE CENNOSTI V KAŽDÉM POKOJI
 

Stravování:

Víme, že základem příjemného a úspěšného dne je dobrý spánek a především také kvalitní a bohatá snídaně. Proto pro Vás máme připravená snídaňová menu s variacemi chutných jídel. Dbáme na kvalitní suroviny a moderní trendy v gastronomii. Naše snídaňová menu si prostě zamilujete!
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz