English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Carlton

Hotel Carlton

Praha


Hotel Carlton
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Kompletně přestavěný stylový hotel Carlton v centru města v malebném prostředí starého Žižkova. 49 vkusně a pohodlně zařízených pokojů nabízí hostům vysoký komfort včetně klimatizace, zdarma Wi-Fi internetového připojení, satelitní TV a telefonu. V pokojích je též  minibar a trezor. Prostorné elegantní koupelny jsou se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů a vyhřívaným věšákem na ručníky. Celý hotel je nekuřácký. Útulná hotelová restaurace z 19. století slouží hotelovým hostům jako prostor pro bufetové snídaně.

Umístění:

V blízkosti hotelu je široká nabídka autentických českých hospůdek. Pro aktivní odpočinek je ideální přilehlý park Parukářka, zajímavostí je také nedaleká Žižkovská televizní věž.

Ubytování:

Hotel disponuje celkem 49 elegantně, vkusně a pohodlně zařízenými pokoji s klimatizací, zdarma Wi-Fi internetovým připojením, satelitní TV a telefonem. V pokojích je též minibar, čajový a kávový servis, trezor a možnost připojení PC.

Stravování:

Snídaně formou bufetu je podávána ve snídaňové restauraci každý den od 7:00 do 10:00 hodin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz