English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Chvalská Tvrz

Praha


Hotel Chvalská Tvrz
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Chvalská Tvrz 3* Superior, to jsou krásné klimatizované pokoje, parkování přímo před, bohaté snídaně a Wifi zdarma.

Skvělá gastronomie, konferenční prostory od malých místností až po sál s kapacitou až pro 150 osob.

Hotel se nachází v klidné části Prahy 9 - Horních Počernicích, vznikl citlivou rekonstrukcí budov patřících k areálu tvrze, jejiž historie sahá až do 15 století.

 

Umístění:

Hotel se nachází v těsné blízkosti areálu Chvalského zámku. Jen 1 km odtud se rozkládá golfové hřiště a na nejbližší autobusovou zastávku dojdete za 1 minutu. Motokárové centrum Praga Arena se nachází 1,2 km od hotelu. 

Ubytování:

Ve svých dvou podlažích nabízí 23 elegantně zařízených pokojů, včetně 2 pokojů pro hendikepované,dvou mezonetových a jednoho rodinného.

Pokoje jsou prostorné, vybavené klimatizací, satelitním televizním príjmem a internetem. Ledničku poskytujeme na vyžádání, minibarové nápoje si můžete zakoupit u nás na recepci.

Klademe vysoký důraz na kvalitu spaní -  kvalitní matrace a ty nejlepší lůžkoviny, deky a polštáře jsou samozřejmostí.

Stravování:

V hotelové restauraci Sezóna můžete ochutnat pokrmy české i mezinárodní kuchyně.  Restaurace Sezóna, to je krásné prostředí a skvělá gastronomie
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz