English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel DAP

Hotel DAP

Praha


Hotel DAP
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel DAP se nachází jen několik minut od Pražského hradu, dominantního symbolu Prahy, odkud můžete poznávat zákoutí historické Prahy - Karlův most, Staroměstské náměstí, Malou Stranu. Náš hotel, situovaný ve středu jedné z nejvýznamnějších pražských čtvrtí Dejvice na Vítězném náměstí, u stanice metra A "Dejvická" a s přímou autobusovou linkou na letiště Václava Havla, je příjemným místem pro všechna vaše osobní či pracovní setkání. Nabízíme Vám ubytování v 51 klimatizovaných nekuřáckých pokojích. V jejich vybavení nechybí vlastní sociální zařízení (koupelny se sprchou nebo vanou), TV + SAT.

Informace ohledně parkování u hotelu najdete v odstavci "Další informace".

Ubytování:

Hotel DAP nabízí svým hostům k odpočinku 50 příjemných, klimatizovaných pokojů. Součástí každého z nich je koupelna se sprchou či vanou, WC, buzení, televizor se satelitním příjmem a pokrytí WI-FI. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování:

Součástí Hotelu DAP je restaurace Evropa. Ochutnat zde přitom můžete nejen tradiční česká jídla, ale i mezinárodní kuchyni. Restaurace s kapacitou 90 míst je plně klimatizovaná, což jistě přispěje k Vašemu dokonalému gurmánskému zážitku. Náš personál se těší na vaši návštěvu mezi 11: 00 do 22: 00 pondělí - čtvrtek, 11: 00 do 15: 00 v pátek, víkendy jsou uzavřeny.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz