English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Ehrlich

Hotel Ehrlich

Praha


Hotel Ehrlich
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Ehrlichposkytuje ubytování ve 43 dvoulůžkových pokojích s variabilním uspořádáním postelí (twin/double).

Hotelová recepce je v provozu 24 hodin a ochotný personál Vám poskytne veškeré služby potřebné pro bezproblémové strávení Vašeho pobytu v našem hotelu.

Umístění:

Hotel sousedí s rozsáhlým parkem, jehož součástí je Národní památník Vítkov. Nedaleko se rozprostírá Nový židovský hřbitov na Olšanech a televizní a vyhlídková žižkovská věž, která je dominantou celé městské části.

Ubytování:

Všechny tyto pokoje s moderním interiérem jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací.

Pokoje standard jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, SAT TV s LCD monitorem, trezorem, telefonem s přímou volbou,WI-FI internetem zdarma. Všechny pokoje jsou klimatizovány a jsou opatřeny kouřovými detektory.

Pokoje superior jsou prostorné, moderně zařízené, s nádherným výhledem na Prahu. Jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, SAT TV s LCD monitorem, trezorem, ledničkou, telefonem s přímou volbou a WI-FI internetem zdarma. Všechny pokoje jsou klimatizovány a jsou opatřeny kouřovými detektory.

Stravování:

Hotelová kavárna "Caffé Ehrlich" je perfektním místem pro pořádání firemních akcí nebo menších společenských setkání až pro 40 osob.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz