English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Fortuna City

Hotel Fortuna City

Praha


Hotel Fortuna City
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Jako člen hotelové skupiny CPI Hotels nabízí Hotel Fortuna City ověřenou kvalitu ubytování a skvělou kuchyni. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a dva bezbariérové pokoje pro handicapované hosty. Vyžádat si můžete též přistýlku, dětskou postýlku nebo nekuřácký pokoj. Hotelové vybavení & služby: služby recepce 24/7, bezpečnostní schránky v recepci, hotelová garáž a parkoviště pro automobily i autobusy, hotelová taxi služba, praní a žehlení prádla, internetový terminál, sekretářské služby, WiFi, masérské služby. Hotel Fortuna City také nabízí své konferenční prostory Miramare s kapacitou až 120 osob k pořádání seminářů, konferencí, obchodních jednání či prezentací.
Ubytování:Kapacitu hotelu tvoří 243 prostorných pokojů, do jejichž výbavy patří: telefon s přímou provolbou, barevný televizor se satelitními programy a programem s celodenním zpravodajstvím. Koupelna se sprchou a WC. Některé pokoje jsou navíc vybaveny minibarem, žehličem kalhot a fénem.
Stravování:Prostorná hotelová restaurace až s 200 místy a výbornou kuchyní, otevřená denně od 6.30 do 22.00. Lobby bar s venkovní terasou a vybranou nabídkou vín a kávy, otevřený denně od 11.00 do 23.00 hodin. Non-stop automat s občerstvením a nápoji.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz