English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel GENERAL

Hotel GENERAL

Praha


Hotel GENERAL
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Příhodné umístění v jedné z nejrychleji se rozvíjejících čtvrtí města, na Andělu, nabízí široký výběr stylových restaurací a barů, značkových obchodů a obchodních center i jedno z největších nákupních center v Praze s multikiny.

Ubytování nabízí 20 plně klimatizovaných pokojů a apartmánů.

Hostům je k dispozici kryté parkování v soukromé hotelové hydraulické garáže. Doporučujeme rezervaci předem.

Hotelová sauna je Vám k dispozici 24 hodin denně a přivítáme, pokud si jí předem rezervujete. Poplatek je pouze 13 Eur za hodinu.

Ve všech veřejných prostorách Hotelu General je zdarma k dispozici vysokorychlostní Wi-Fi přístup na Internet.

Ubytování: Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním systémem klimatizace s dálkovým ovládáním, LCD televizorem s přístupem k více než 700 satelitním kanálům, vysokorychlostním internetovým připojením, telefonem, mini-barem, pokojovým sejfem s místem pro notebook a sadou pro přípravu kávy a čaje.
Stravování:Restaurant se nachází přímo v 5* hotelu General. Je snadno dostupný také MHD. Vychází z charakteristických prvků světové kuchyně a je ideální pro svatby, rauty, narozeniny, rodinné oslavy, křtiny či prezentace. Nabízí Vám středomořskou, francouzskou, řeckou a ruskou gastronomii vysoké kvality, ale také speciality inspirované tradiční českou kuchyní.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz