English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel GOLF

Hotel Golf

Praha


Hotel Golf
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Moderní pražský hotel, který v roce 2013 prošel rozsáhlou rekonstrukcí,. Nachází se v klidné části Prahy 5 - Motol, v těsném sousedství nejstaršího golfového hřiště Golf Club Praha. Hotel Golf nabízí kvalitní služby a špičkově vybavené pokoje s elegantním designem. Hotel GOLF je situován v klidném prostředí a obklopen zelení. Z přilehlé tramvajové zastávky "Hotel Golf" se 24 hodin denně maximálně pohodlně a rychle dostanete do centra Prahy. 

Umístění:

Hotel Golf se nachází v klidné lokalitě Prahy 5 - Motole nedaleko sjezdu z dálnice D5, centra města a také v blízkosti parku a golfového hřiště. Díky své dobré dopravní dostupnosti do centra i na letiště, je vhodným ubytováním nejen pro turisty, ale také pro návštěvníky přijíždějící do Prahy za pracovními povinnostmi. Vzdálenosti: letiště 10 km, autobusové nádraží 35 min., vlakové nádraží 20 min., nejbližší stanice Metra /Anděl/ 10 min, nejbližší obchodní centrum /Nový Smíchov/ 10 min.tramvají. Tipy na výlet: Pražský hrad - 13 min. jízda automobilem. 26 min. jízda MHD. 6,6 km. Karlův most - 14 min. jízda automobilem. 24 min. jízda MHD. 6,9 km. Staré město - 14 min. jízda automobilem. 24 min. jízda MHD. 7,1 km. Václavské náměstí - 15 min. jízda automobilem. 23 min. jízda MHD. 7,8 km. ZOO Praha - 28 min. jízda automobilem. 45 min. jízda MHD. 14,9 km.

Ubytování:

Pokoje typu Superior splní veškeré vaše představy o komfortní ubytování dle posledních trendů. Moderní design, vyhřívané podlahy a kvalitní vybavení zaručí vaší naprostou spokojenost. Dopřejte si odpočinek v nadstandardních postelích značky FBF, které můžete najít v 5* hotelech po celém světě. Spánek na těchto postelích v kombinaci s výběrem z polštářového menu přispěje k vaší dokonalé relaxaci a připraví vám nezapomenutelný zážitek. Na všch pokojích je samozřejmostí superrychlá Wi-Fi zdarma. K vybavení pokojů patří LED televize s úhlopříčkou 32 palců (82 cm).

 

 

Stravování:

Hotelová restaurace nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně každý den od 10.00 do 22.00. Tým kuchařů Restaurace 19. pro Vás každý den připravuje pokrmy moderní české kuchyně, přičemž klade důraz především na kvalitní a čerstvé suroviny. Díky spolupráci s regionálními dodavateli se naše menu mění podle aktuální sezóny. Dalším místem pro setkání s přáteli nebo jen klidné posezení je hotelový Lobby bar, který Vám po náročném dni může nabídnout šálek kávy či sklenku některého z našich nápojů. V letních měsících lze k posezení využít také venkovní terasu. V noci zabezpečuje prodej nápojů recepce. Snídaně jsou podávaný bufetovým způsobem, skupinové večeře a obědy formou á la cart nebo bufetu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz