English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Klára ***

Hotel Klára ***

Praha


Hotel Klára ***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V blízkosti hotelu je Veletržní palác, v kterém je umístněna Národní Galerie dále se zde koná řada výstav stejně tak jako na blízkém Výstavišti. Na Výstavišti , které je centrem většiny výstav v Praze je i známá Křižíkova fontána a koná se zde i Matějská pouť. V sousedství hoteluu je i Tesla Aréna, v které se koná řada koncertů, sportovních a společenských událostí. A dále též i např. Technické museum. Stanice metra trasa C „Vltavská“ je vzdálena cca 250 metrů. Tramvajová zastávka se 7 různými linkami ( i nočními) vedoucími po celé Praze je 100m.

Hotel je „obklopen“ příjemnými bary a restauracemi se širokou nabídkou jídel a nápojů a na širší centrum i příznivými cenami. Nedaleko hotelu je možné navštívit nákupní centrum, diskotéky, bowling, plavecký bazén či posilovnu. Též rozsáhlý park Stromovka, vzdálený 5 minut chůze, lze využít k příjemnému odpočinku, procházkám či zábavě s dětmi.

Ubytování:

K ubytování a pro Váš odpočinek máme připraveno 18 účelně a vkusně zařízených jedno- až čtyřlůžkových pokojů a jedno apartmá pro až 5 osob. Celková kapacita je cca 50 lůžek. Pokoje mají okna do klidné ulice, ale i do dvora. Každý pokoj má vlastní příslušenství (sprcha, toaleta), zdarma Wi-Fi internetové připojení. V pokojích je nový nábytek a koberce.

Pro rodiny s malými dětmi je možnost zdarma zajištění dětských postýlek, a dále pobyt dětí bez nároku na postel je též zdarma.

Snídaně, která je zahrnuta v ceně je podávána formou bufetu - švédských stolů, kde na výběr mají hosté z několika druhů sýrů, sálámů, šunek, sladkých potravin, cereálií atd. K dispozici jsou samozřejmě i teplé - káva, čaj a studené nápoje - džusy, minerálky
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz