English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Krystal

Hotel Krystal

Praha


Hotel Krystal
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

* Výhodná poloha mezi centrem města a letištěm Ruzyně, dostupnost z centra Prahy 15 minut (stanice metra A Nádraží Veleslavín je vzdálena 500 metrů od hotelu). * Kapacita hotelu je 630 lůžek, k dispozici jsou jak jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje, tak i apartmány. * Restaurace, hospůdka a bar. * Možnost pořádání konferencí pro až 250 osob. * Bezproblémové parkování - hotelové garáže za poplatek. * Wi-Fi připojení zdarma * Masáže * Relaxační salón / salón krásy * Kadeřnictví

Umístění:

V okolí hotelu se nachází: * Přírodní rezervace Divoká Šárka se značenými turistickými stezkami * Přírodní koupaliště Džbán s půjčovnou loděk a plážovým volejbalem, * Sport Centrum Evropská s nabídkou bohatého sportovního vyžití - posilovna, squash, lezecká stěna, spinning, solarium, atd. (pro hosty hotelu 10% sleva) * Driving Range Divoká Šárka * Sportovně rekreační areál Landronka s inline dráhou * Nákupní centrum Šestka (cca 5 minut autem)

Ubytování:

Hotel nabízí: * 630 lůžek, převážně jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje. * Ubytování ve dvou ubytovacích a cenových kategoriích: Standard (standardní typ pokoje) a Superior (zcela nový interiér, pokoj po kompletní rekonstrukci). * Každý pokoj má k dispozici balkón, WC, koupelnu s vanou nebo sprchou, lednici, televizor, telefon. * Děti do 5 let zdarma (bez nároku na vlastní lůžko a snídani), dětská postýlka na vyžádání (+150 Kč).

Stravování:

* Hotelová restaurace s kapacitou 160 míst. * Česká hospůdka s tradiční českou kuchyní. * Lobby Bar nabízející teplé a studené nápoje. * Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz