English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Majestic Plaza

Hotel Majestic Plaza

Praha


Hotel Majestic Plaza
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ve **** de-luxe hotelu Majestic Plaza je pro Vás k dispozici 182 pokojů ve dvou unikátních interiérových stylech: budova Štěpánská - 132 pokojů ve stylu Art deco a budova Školská - 50 pokojů ve stylu Biedermeier.
Všechny superior pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, individuálně nastavitelnou klimatizací, LCD televizorem se satelitním příjmem, minibarem, pro Vaše pohodlí je na pokojích dále připraven set pro přípravu kávy & čaje a trezor. Luxusní koupelny dekorované v černo-bílém stylu jsou vybaveny prostornou vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů a kosmetickými výrobky. V objektu je k dispozici vysokorychlostní internetové připojení.
V posledním patře Hotelu Majestic Plaza je pro k dispozici 8 pokojů "Executive", z nichž se Vám naskytne úžasný pohled na celou Prahu.

Ubytování:

Všechny superior pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, individuálně nastavitelnou klimatizací, LCD televizorem se satelitním příjmem, minibarem, pro Vaše pohodlí je na pokojích dále set pro přípravu kávy & čaje a trezor. Luxusní koupelny dekorované v černo-bílém stylu jsou vybaveny prostornou vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů a kosmetickými výrobky. V objektu je k dispozici vysokorychlostní internetové připojení zdarma.

Stravování:

Hotel Majestic Plaza nabízí svým hostům široký výběr ve stravovacích službách ve čtyřech restauracích a barech: ASMERA restaurace, VICTORIA restaurace, HAVANA CLUB BAR, MAJESTIC LOBBY BAR.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz