English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Meda – Art of Museum Kampa

Praha


Hotel Meda – Art of Museum Kampa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Meda – Art of Musem Kampa je elegantní hotel umístěný v renovované klasické budově z 30. let. Hotel se nachází 15 minut chůze od Pražského hradu či dvě stanice metra od Karlova mostu a Starého města. Letiště se nachází 30 minut jízdy přímým autobusem.

Služby hotelu: Recepce 24 hod, Taxi, dopravní služby, Prodej okružních jízd a výletů, Úschova cenností (trezor) zdarma. Nejbližší tramvajová zastávka a stanice metra – 2 minuty chůze. Pobyt domácích zvířat zdarma. Praní a žehlení prádla. Parkování u hotelu a možnost parkování na ulici nedaleko hotelu. Možnost připojení k bezdrátové Wi-Fi síti zdarma.

Umístění:

Dejvice jsou relativně luxusní rezidenční čtvrtí, jíž sice dominují velkolepé budovy vysokých škol a armády, ale obsahuje i mnoho klidných míst s vilami movitých měšťanů a rezidencemi zastupitelských úřadů. Ceněno je těsné sousedství jak s centrální oblasti Prahy, tak s velkými plochami zeleně. Hotel se nachází v klidné části.

Ubytování:

Pokoje v hotelu jsou účelně vybavené moderním nábytkem. Koupelna (vlastní příslušenství, vana, WC). Potřeby pro přípravu kávy a čaje zdarma. LCD televize se satelitním příjmem. Telefon s přímou volbou. Toaletní potřeby zdarma. Wi-Fi na pokoji zdarma. Pokojový trezor zdarma, pouze je zaplacena záloha na klíč.  Stropní ventilátor. Vysoušeč vlasů a Minibar.

 

 

Stravování:

Snídaně se podává formou teplého bufetu v ceně. V hotelu je možné zakoupi alkoholické nápoje i nealkoholické nápoje. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz