English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Mondeo

Hotel Mondeo

Praha


Hotel Mondeo
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nacházíme se ve východní části hlavního města  Praze Dolních Měcholupech, od centra jsme vzdáleni 9 km. Jsme Hotel Mondeo a nabízíme Vám Restauraci, Steak Hause  aPizzerii  78 míst, snídaně, obědy, večeře  Salonnek 25 míst, zahrádka / Hotel 27 pokojů  - 1 - 4 lůžka, v každém pokoji WC, sprchový kout, tv-satelit,možnost přistýlky,WIFI po celém areálu, bezpečné parkoviště před hotelem pro osobní vozy i autobusy

 

Umístění:

Hotel Mondeo*** se nachází v Dolních Měcholupech v městské části Prahy 10. Je vzdálen cca 500 metrů od Jižní spojky. Výborná dostupnost z dálnice D1  a rychlostní silnice R10. V blízkosti nákupní centrum  cca 3 minuty jízdy od hotelu ( možnost pěkné procházky, 15-20 minut). V okolí se můžete projet na kole, in line bruslích a děti se proskotačí na dětském hřišti, ( krásná bruslařská dráha až do Horních Počernic, kde je velké dětské hřiště). Za 20 minut jízdy autem, budete u aquaparku  Průhonice - Čestlice, který je největší ve střední Evropě, v sousedství  se můžete projít v krásné Průhonické zahradě.

Ubytování:

 

Ubytování  : dvoulůžkových, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje,  maximální kapacita je  73 míst,  2  patra, v druhém poschodí nabízíme ubytování v podkroví kde jsou střešní okna s pěkným výhledem.

Stravování:

V hotelu je ,,  RESTAURACE S PIZZERIÍ a STEAK HOUSEM ''. V  restauraci se nachází dětský koutek. V letních měsících máme otevřenou venkovní zahrádku.

 Velký výběr pizzi, těstovin, steaků z věpřového, hovězího a kuřecího masa, také velmi oblíbené domácí palačinky a to vše za dostupné ceny.

Možnost rezervace salonku cca 15 osob. Kapacita restaurace 80-100 míst, venkovní zahrádka 40 míst.

Pořádáme firemní akce, svatby a jiné oslavy. Na přání zajistíme květinovou výzdobu, živou hudbu a další program dle přání hosta.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz