English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Oáza

Hotel Oáza

Praha


Hotel Oáza
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel OÁZA se nachází nedaleko centra Prahy, v klidné vilové čtvrti, 5 stanic metra od Václavského náměstí. Metro je do 5 min. chůze od hotelu.

Velkou výhodou je vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy. V centru Prahy se totiž velmi obtížně parkuje. Hotel je součástí sportovního areálu s tenisovými kurty a sportovní halou, v areálu je také kosmetický salón, fitness a restaurace, která nabízí každý všední den denní menu v čase obědů.

Ubytování je možné v jednolůžkových až třílůžkových pokojích, wifi připojení je zdarma.  Každý pokoj má svůj vlastní balkon.

Snídaně, která je zahrnuta v ceně ubytování je od 7:00 do 10:00 hodin.

Osobní přístup k našim hostům je samozřejmostí.

Výhody – nedaleko centra, vlastní parkoviště - cena 100,-CZK pro hotelové hosty, klidné- tiché prostředí,  5 min. od metra, prostě oáza klidu

Umístění:

Hotel OÁZA je nedaleko centra Prahy, v klidné vilové čtvrti, 5 stanic metra od Václavského náměstí. Metro je do 5 min. chůze od hotelu. Velkou výhodou je vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy, V centru Prahy se totiž velmi obtížně parkuje. Hotel je součástí sportovního areálu s tenisovými kurty a sportovní halou.

Výhody – nedaleko centra, vlastní parkoviště, klidné- tiché prostředí,  5 min. od metra, prostě oáza klidu

Parkoviště je od 1.11.2018 zpoplatněno za spec. cenu pro hotelové hosty 100,-CZK.
Ubytování:

Ubytování je možné ve jednolůžkových až třílůžkových pokojích, wifi připojení je zdarma.  Všechny pokoje mají vlastní balkon. Osobní přístup k našim hostům je samozřejmostí.

Stravování:

Snídaně - formou bufetu
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz