English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Ostrůvek * * *

Hotel Ostruvek ***

Praha


Hotel Ostruvek ***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Moderní hotel Ostrůvek se nachází v lokalitě se spoustou zeleně, 10 minut jízdy tramvají od Václavského náměstí a centra Prahy, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a pokoje vybavené bezpečnostní schránkou.

Ve stylové restauraci hotelu Ostrůvek se podávají výborná jídla české i mezinárodní kuchyně a denně také snídaně formou bufetu.

Pro tělesně postižené jsou zde připraveny dva speciálně vybavené dvoulůžkové pokoje. 

Na místě je k dispozici hlídané placené parkoviště a nedaleko vedou cyklostezky. Zdarma lze využívat úschovnu jízdních kol. 

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, ledničkou, telefonem s přámou provolbou, TV-SAT. K dispozici pro všechny hosty jsou protialergické deky a polštáře. Na každém pokoji mohou naši hosté využívat trezor zcela zdarma.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz