English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Popelka

Hotel Popelka

Praha


Hotel Popelka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:SPECIÁLNÍ NABÍDKA pro naše hosty:

PARKOVIŠTĚ a Internet ZDARMA.

V našem hotelu s příjemnou a přátelskou atmosférou najdete klid, který jistě přispěje k Vašemu ničím nerušenému odpočinku nejen na Vaší služební cestě, ale i při Vaší dovolené.

Svůj vůz bezpečně zaparkujete na uzavřeném hotelovém parkovišti.

Umístění:Hotel se nachází ve velmi klidné, přírodou obklopené části Prahy 5, což zaručuje ničím nerušený odpočinek.Hotel je snadno dostupný nejen automobilem, ale i městskou dopravou. CCa 7-10 min. od hotelu se nachází Centrum Zlatý Anděl (metro Anděl) s Ochodním centrem Nový Smíchov, mnoha restauracemi, obchody, kinem apod.
Ubytování:Všechny pokoje jsou prostorné a útulné. Jsou zařízeny v moderně elegantním stylu,laděny do teplých odstínů a vybaveny vlastní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, minibarem, telefonem s přímou volbou, bezpečnostní schránkou, TV-SAT a wi-fi připojení k internetu (zdarma). Pro Vaši bezpečnost jsou v pokojích a všech prostorách hotelu instalovány detektory kouře a všechny pokoje jsou nekuřácké.
Stravování:V naší restauraci můžete příjemně začít svůj den. V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně formou švédského stolu.

Snídaně jsou podávány od 7.30 do 10.00 hodin, ale rádi Vám připravíme snídani dle Vašeho přání i dříve.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz