English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Prokopka

Hotel Prokopka

Praha


Hotel Prokopka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Budova ve stylu pozdních 30. let Vám nabízí levné a pohodlné ubytování středního standardu ve 36 pokojích a možnost konání konferencí a seminářů spojených s občerstvením či rauty.

Nabízíme Vám 23 dvoulůžkových a 7 třílůžkových pokojů apartmánového typu, které mají společné příslušenství pro dva pokoje. Příslušenství zahrnuje toaletu, koupelnu se sprchovým koutem a kuchyňku s lednicí a dalším potřebným vybavením.

Dále pak 6 pokojů se samostatným příslušenstvím. Tyto pokoje jsou orientovány do zadní, odvrácené části domu.

Recepce nabízá tyto služby: faxování, kopírování dokumentů a připojení k Internetu, prodej a zasílání pohledů a dopisů, prodej jízdenek MHD.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, většina pak psacím stolem.

Všechny pokoje mají k dispozici bezdrátové připojení k Internetu zdarma!

Stravování:

V ceně pobytu je vždy zahrnuta snídaně v hodnotě 80,- Kč.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz