English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Ramada Prague City Centre

Hotel Ramada Prague City Centre

Praha


Hotel Ramada Prague City Centre
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:I v samém centru Prahy, přímo uprostřed Václavského náměstí můžete strávit příjemný ničím nerušený pobyt v elegantně zařízených, klimatizovaných, pohodlných pokojích. Jednací místnost pro konference. Garážové stání pro hotelové hosty k dispozici. Centrální umístění hotelu zaručuje hostům snadnou dostupnost hromadnou dopravou. Nejvýznamnější kulturní a historické památky jsou v bezprostřední blízkosti. Vhodné ubytování pro obchodní klientelu stejně jako turisty se zájmem o historii, kulturu, nákupy. Parkování je zajištěno v přilehlých krytých garážích.

Hotel spolupracuje s profesionálně vedeným centrem krásy, kde k dispozici sauna, vířivka, posilovna, aerobic, kick-box, solárium i kadeřnický a kosmetický salón.

Ubytování: Součástí každého pokoje je koupelna s vlastním sociálním zařízením, telefon, televize se satelitním příjmem, trezor a minibar.
Stravování:K příjemnému posezení Vás zveme do naší hotelové restaurace, která svou pestrou nabídkou jídel tradiční české kuchyně uspokojí i velké labužníky.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz