English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Red Lion

Hotel Red Lion

Praha


Hotel Red Lion
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Čtyřhvězdičkový hotel v budově historického měšťanského domu situovaného v jádru Prahy, přímo na staré "Královské cestě" v bezprostřední blízkosti hlavní vstupní brány do Pražského hradu a pár minut od Karlova mostu. První historické písemné záznamy o budově pocházejí z 15. století. Z období gotiky se zachovaly sklepní prostory kde je umístěna restaurace a vinárna, renesanci představují malované trámové stropy v restauraci v přízemí a některých pokojích. V letech 1994-95 proběhla náročná rekonstrukce při níž byly věrně zrestaurovány všechny historické prvky, které byly citlivě doplněny luxusním zařízením moderní doby. Autentičnost historie je zdůrazněna i originály starožitného nábytku vybíraného s pečlivým přístupem k individualitě jednotlivých pokojů.

Umístění:

Čtyřhvězdičkový Hotel U Červeného lva v budově historického měšťanského domu situovaného v jádru Prahy, přímo na staré "Královské cestě" v bezprostřední blízkosti hlavní vstupní brány do Pražského hradu a pár minut od Karlova mostu.

Ubytování:

U Non Refundable Rate bude cena za ubytování stržena z kreditní karty ihned po potvrzení rezervace.

Hotel U Červeného lva nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích a dvoupokojových apartmánech s příslušenstvím s vanou či sprchou, minibarem, fénem, trezorem, TV/SAT a telefonem. Některé pokoje nabízejí unikátní výhled na část areálu Pražského hradu, Královskou cestu či Petřín.

Stravování:

Jste srdečně zváni k návštěvě restaurace U Červeného Lva s širokým výběrem specialit české i mezinárodní kuchyně. Restaurace nabízí možnost uspořádání svatebních hostin a jiných oslav. Kapacita restaurace je 25 osob. V letních měsících je hostům k dispozici venkovní zahrádka. V sklepních prostorech pod gotickými klenutými stropy se nachází vinárna s restaurací s kapacitou 42 osob.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz