English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Relax Inn ****

Hotel Relax Inn ****

Praha


Hotel Relax Inn ****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Relax Inn **** se nachází se pouhých 20 min. hromadnou dopravou z centra v Praze a hotel překračuje hranice očekávání každého z našich hostů Relax Inn **** nabízí: Mensi bazén a saunu Příjemnou masáž Bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu v každém pokoji, WiFi Plazma TV v každém pokoji Vlastní parkoviště Garáž

Umístění:

Relax Inn se nachází pouze 15 až 20 min. hromadnou dopravou od historického centra Prahy, na ulici Novovysočanská no.25, v blízkosti největšího hokejové haly v Evropě - O2 Arena.

Ubytování:

Relax Inn nabízí 40 zcela nových. plně zařízených pokojů upravených se zvláštní péčí, díky které se naši hosté cítí jako doma. Každý pokoj se skládá pohodlné postele, praktického a užitečného vybavení, které plně uspokojí potřeby dnešního způsobu života.

Pokoje jsou k dispozici jako jedno- a dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením včetně:

Komfortní postel / s oddělenými postelemi
Plasma TV
SAT TV
Zdarma vysokorychlostní přístup k internetu, WiFi
Čaj na pokoji
24h. Pokojová služba
Wake up služba
Telefon
Vysoušečem vlasů a žehlící prkno jsou k dispozici na vyžádání.

Stravování:

Relax Inn nabízí bohaté bufetové snídaně, která se podává mezi 7:00 - 10:00 každý den. Naše restaurace se nachází v přízemí a se svou pohodovou atmosférou představuje skvělé místo pro začátek vašeho dne v Praze.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz