English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Residence Spalena

Praha


Hotel Residence Spalena
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nově zrekonstruované prostory hotelu Velvet, nacházejícího v samém srdci Prahy, nabízí hostům ubytování ve 23 moderních a zcela nových apartmánech. Každý apartmán, mimo jiné je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem, mikrovlnkou, ledničkou, pračkou, LCD a satelitní televizi, zdarma je WI-FI a přistýlka.

Svým hostům hotel nabízí každodenní úklid, zapůjčení fénů, elektrických konvic a nádobí zdarma, možnost objednávky exkurzí, taxi a letenek.

Recepce je pro hosty otevřená každý den od 8:00 do 23:00. Personál mluví anglicky, rusky a česky, a rád zodpoví na veškeré otázky.

Hotel se nachází 5 minut pěšky od nejslavnějších pražských památek. Vedle se nachází stanice metra a tramvaje Narodni Trida, nákupní centra a obrovský počet nejrůznějších kaváren, barů a restaurací. Přímo u hotelu jsou pro zákazníky vyhrazená místa pro parkování  - během dne za poplatek, v noci zdarma. Výtah je součástí budovy.

Umístění:

Hotel Residence Spalena *** se nachází v samém srdci Prahy a 5 minut pěšky od nejslavnějších pražských památek: Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlovo náměstí, nábřšží, Národní divadlo a další, které najdete v okolí 500 m. V okolí 50 m se nachází nákupní centry, spousta restaurací, kaváren a barů, stanice metra a tramvaje Narodni Trida. Přímo u hotelu jsou pro zákazníky vyhrazená místa pro parkování  - během dne za poplatek, v noci zdarma.

Ubytování:

Hotel Velvet nabízí pouze 23 apartmánů, 11 apartmánů typu twin standart, 9 pokojů double standart, 2 apartmány se dvěmi pokoji typu superior pro 5 osob a jeden dvoupodlažní apartmán superior s výhledem na Pražský hrad.

Hlavním našim cílem je vytvořit pro hosty útulnou atmosféru a prostředí maximálního komfortu, a také nabízet služby na nejvyšší úrovni za přijatelnou cenu.

Každý pokoj je vybaven vlastní kuchyňskou linkou, pračkou, LCD a satelitní televizi, WiFi a přistýlkou zdrama.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz