English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Salvator

Hotel Salvator

Praha


Hotel Salvator
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pokoje jsou prostorné a elegantní, s minibarem, satelitní TV a zařízením pro přípravu čaje a kávy. V moderní koupelně najdete fén. Všechny pokoje mají výhled na vnitřní nádvoří nebo klidnou ulici a jsou nekuřácké.

Salvator Hotel má také stylovou restauraci La Boca se zahradní terasou, která nabízí pokrmy mezinárodní a české kuchyně, snídaně formou bufetu, lehké obědy a večeře při svíčkách.

Hosté si mohou zahrát kulečník nebo využít bezplatné internetové terminály v suterénu budovy. Některé noci hraje v restauraci jazzová hudba. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

V Hotelu Salvator se nachází informační kancelář VivaPraga a nákupní centrum Palladium je přímo za hotelem. Autobusové nádraží Florenc je odtud pouhých 300 metrů a hlavní vlakové nádraží 800 metrů.

Umístění:

Hotel Salvator se nachází přímo v historickém centru města, v Truhlářské ulici, která vede na náměstí Republiky (Republic Square). Zde najdete významné historické památky, jako je například Prašná brána – středověká brána do Starého Města pražského ,Obecní dům (secesní objekt), z jehož balkonu byla v říjnu 1918 vyhlášena nezávislost Československa.

V sousedství hotelu bylo otevřeno největší pražské nákupní centrum „Palladium“.

Ubytování:

Hotel Salvator nabízí výborné vybavení v podobě dostatečně prostorných pokojů (které vzhledem k historickému charakteru budovy nejsou stejně veliké) s výhledem do tiché Truhlářské ulice nebo do vnitřní zahrady. Pokoje mají vlastní koupelnu, podlahu pokrytou kobercem a jsou vybaveny vysoušečem vlasů, bezplatnými toaletními potřebami, psacím stolem, bezplatným WiFi, telefonem s přímou volbou, satelitní televizí s plochou obrazovkou, minibarem, přístrojem na přípravu čaje nebo kávy a bezpečnostním trezorem. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Nabízíme tyto typy pokojů :

Jednolůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj Superior

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj Superior

Apartmá

Stravování:

Důležitou součástí hotelu Salvator je včleněná restaurace La Boca, která se rozkládá podél vnitřního dvora a nabízí hostům venkovní zahradní terasu propojenou se 3 stylovými salonky v přízemí a jazzový klub nebo biliárový salonek v gotických sklepích.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz