English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Taurus

Hotel Taurus

Praha


Hotel Taurus
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel TAURUS **** se nachází v centru města přímo na stanici metra, pár minut od Václavského náměstí, Národního muzea a Starého Města, ve výstavní čtvrti Královské Vinohrady. V bezprostřední blízkosti hotelu naleznete mnoho obchodů a restaurací, moderní nákupní centrum Flora, kde je i 3D kino, či Nový židovský hřbitov, kde najdete i hrob světoznámého spisovatele Franze Kafky. Nenechte si také ujít výhled na Prahu z nedaleké Žižkovské televizní věže, a to buď z restaurace (66 m) nebo z vyhlídkové kabiny (93 m).

Umístění:

300m od hotelu je nákupní centrum - Palác Flora. 15min trvá cesta pěšky do centra na Muzeum a Václavské náměstí - odtup lze pěšky dojít na Staroměstské náměstí, Hlavní nádraží, K Státní Opeře,atd.... V blízkosti hotelu se nacházi Nový Židovský hřbitov, kde byl mimo jiné pochovám Franz Kafka a samozřejmě nemůžeme zapomenout na známou TV věž.

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování v 57 pokojích. Většina pokojů je vybavena starožitným nábytkem z přelomu 19. století, některé pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem. V každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchou a WC, LCD televize se satelitním přijímačem, minibar, wifi připojení, telefon s přímou volbou, trezor, fén, toaletní potřeby a potřeby pro přípravu kávy a čaje (zdarma).

Stravování:

Snídaně se podává formou bufetu.

V případě zájmu o polopenzi zajišťuje hotel celý servis - obědy a večeře v restauraci vedle hotelu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz