English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Trevi

Hotel Trevi

Praha


Hotel Trevi
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí 19 jedno - čtyřlůžkových pokojů vybavených novým funkčním nábytkem, televizí, lednicí s minibarem a safem. Na recepci je možné si zadarmo zapůjčit fén, deštník, nabíječku na mobil, či žehličku. V hotelovém lobby si můžete odpočinout na pohodlných pohovkách a občerstvit se čajem či kávou, které nabízíme jako pozornost zdarma, stačí se jen obsloužit. Bezplatně je zde také k dispozici počítač s internetem případně wifi připojení. Hotel má 5 pater a je vybaven osobním výtahem.

Umístění:

Hotel se nachází v srdci služeb všeho druhu. Nechybí zde restaurace, bary, kluby, specializované obchody různého zaměření. Zaběhat si nebo odreagovat se při příjemné procházce můžete v nedalém parku Havlíčkovy sady. Kostel sv. Ludmily na Náměstí Míru v bezprostřední blízkosti hotelu je nejen fascinující neogotickou památkou, ale také užitečným orientačním bodem.

Ubytování:

Hotel nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a také čtyřlůžkové pokoje, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou. Pokoje s výhledem do dvora mají balkony, do ulice pouze okna. Pokoje připravíme s manželskou postelí nebo odděleně, individuálním požadavkům rádi vyhovíme.

 

 

Stravování:

Hotel poskytuje pouze snídaně, které jsou v ceně ubytování. V bezprosřední blízkosti hotelu se nachází řada gastronomických zařízení různého druhu (restaurace, pizzerie, kavárny). Přímo naproti hotelu je též obchod s potravinami, který je otevřený nonstop.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz