English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel U Svatého Jana

Hotel U Svatého Jana

Praha


Hotel U Svatého Jana
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel byl otevřen 2. 5. 2014 po citlivé rekonstrukci a nabízí ubytování v 15 pokojích s kapacitou až 36 osob.

Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně, hosté zde mohou využít hotelový trezor, fax nebo přístup na internet, rádi Vám zapůjčíme deštník a žehličku včetně žehlícího prkna.

Recepce ochotně poskytuje informace o kulturních představeních a výletech s možností zakoupení vstupenek. V lobby a pokojích je zdarma WiFi, PC pro hosty s připojením na internet je k dispozici v lobby.

Hotel nabízí možnost parkování v zamčené zahradě kostela, pro maximálně 4 automobily nebo je možné využít blízkých Václavských garáží, které se nacházejí cca 300 metrů od hotelu.

Umístění:

Hotel se nachází v centru Prahy, v dobré dostupnosti MHD a veškeré občanské vybavenosti. Hotel je umístěn v těsné blízkosti kostela Svatého Jana na Skalce a naproti klášteru Emauzy. Karlovo náměstí, Faustův dům, Botanická zahrada, nábřeží Vltavy a Vyšehrad leží ve vzdálenosti 5-10 minut chůze, Václavské náměstí, Staré město a Karlův Most jsou ve vzdálenosti 1000-1500m od hotelu.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, satelitní televizí, telefonem, fénem, radiem s budíkem, šatní skříní, velkým zrcadlem, psacím stolem s židlí a výhledem do zahrady nebo historické části města.

Stravování:

Hotel nabízí snídaně, které jsou již započítány v ceně. Na objednání není problém zajistit další cateringové služby - obědy, večeře, obědové balíčky atd.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz